Mūsų klientų atsiliepimai
Indrė psichologė

Pardavėm butą Kaune be nesklandumų. Visada gaudavau grįžtamąjį ryšį iš Tomo Žatkevičiaus. Gyvenant kitame mieste Lietuvoje iš Tomo gaudavau mandagius ir prasmingus skambučius.

Arūnas viešasis administravimas

Pardavėme butą Kaune. Padėjo parduoti (tarpininkavo) Jūsų darbuotojas Tomas. Ačiū už profesionalią pagalbą, kompetenciją. Sakytume, tai žmogus, kuris myli savo darbą. Rekomenduotume ir kitiems į Jus besikreipiantiems.

Vytautė transporto vadybininkė

Noriu padėkoti ir rekomenduoti NT brokerį Tomą Safonovą. Tai puikus, profesionalus darbuotojas, padėjęs parduoti nekilnojamąjį turtą. Ačiū už sudarytą sandorį ir malonų bendravimą.

Giedrė projektų vadovė

Dėkoju Aurimui, kuris padėjo parduoti sunkiai parduodamą butą. Aurimas buvo mano antrasis agentas, tad tikrai galiu palyginti, po sunkaus bendravimo su pirmuoju agentu, Aurimą man rekomendavo draugai. Esu labai patenkinta sklandžiu ir profesionaliu darbu, butas parduotas labai greitai, tiksliniam klientui už norimą kainą. Svarbu buvo tai, kad prieš tai aptarėm visą procesą, pardavimo strategiją, tad nebuvo jokių netikėtumų. Ačiū už profesionalumą ir pagalbą, tikiu, tik Aurimo dėka pavyko parduoti mano butą.

Viktorija direktorė

Tomas antras mūsų pasirinktas specialistas, kuris talkino parduodant specifinį butą. Tik sutikęs aukštos profesinės kompetencijos specialistą gali suprasti, koks svarbus yra teisingas sprendimas pasirenkant nekilnojamojo turto pardavimų specialistą. Mum tai buvo Tomas. Mums atrodęs "nejudantis iš mirties taško" pardavimo klausimas, Tomo dėka buvo išspręstas per nepilnus 2 (du) mėnesius. Tomas ne tik profesionalas, bet ir žmogus grįstas pagarba ir sąžiningumo principais.

Skaistė vadybininė

Paslaugomis patenkinti. Pardavimas vyko sklandžiai, Aurimas suteikė daug reikalingos pagalbos parduodant. Rekomenduojam :) P.S. Pardavė labai greitai, iškart surado tikslinį pirkėją.

Jovita produktų koordinatorė

Noriu padėkoti UAB „Adomax“ darbuotojui Tomui Safonovui už bendradarbiavimą parduodant butą. Turėjau nestandartinę situaciją, tačiau p. Tomo darbo dėka, rezultatas pasiektas puikus per minimaliai trumpą laiką - butas parduotas greitai ir už norimą kainą. Manau, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą, todėl nekilnojamo turto pardavimą reikia patikėti, tai išmanantiems specialistams. Savo darbo išmanymas, kultūra, etikos normų paisymas - su tokiu specialistu turėjau progą susipažinti. Rekomenduoju UAB „Adomax“ darbuotoją - Tomą Safonovą.

Vida anglų kalbos dėstytoja

Aš, Vida Š., nuoširdžiai dėkoju NT "Adomax" agentūros direktorei Rimai Safonovai ir jos darbuotojui Simonui Burneikiui už malonų ir nuoširdų bendradarbiavimą ir suteiktas man konsultacijas bei patarimus parduodant butą. Tai puikūs savo srities specialistai - profesionalai, gebantys tiksliai ir operatyviai priimti sprendimus. Linkiu jums ir jūsų kompanijai didelės sėkmės ateityje ir rekomenduoju jus savo kolegoms.

Aldona

Nuoširdžiai dėkoju Tomui Safonovui už greitą buto pardavimą ir malonų tarpininkavimą. Buvo malonu bendradarbiauti, gavom visą naudingą informaciją ir džiaugiamės sutikę malonų, kultūringą žmogų. Linkim sėkmės Jūsų kompanijai!

Šarūnas

Labai profesionali direktorė, puikiai žinanti savo darbo specifiką. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Diana ir Vytautas

Mes patenkinti pardavimo vadybininko Dainiaus Jančio darbu. Labai konkretus, negaišina laiko, puikiai bendrauja. Esame labai patenkinti.

Rodomas puslapis 1 iš 512345
Nerandate būsto? X
Parašykite mums kokio būsto ieškote ir mes su jumis susisieksime!