Brokeriai / Aurimas Vaičikauskas
Aurimas Vaičikauskas
Aurimas Vaičikauskas
NT brokeris
Parašykite man
Atsiliepimai
Aušra Gruzdytė
ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

Pradžioje buvome įsitikinę, kad butą greitai parduosime patys, tačiau nepavyko, supratome, kad pareikalaus daugiau laiko bei pastangų. Po susitikimo su Aurimu Vaičikausku pajautėme, kad va, dabar jau reikalai pajudės ir nenuvylė. Džiaugiames sudarę sutartį su NT brokeriu. Aurimas patarė, ką turime padaryti, kad butas taptų patrauklesnis pirkėjui. Pirkėjus surado greitai, atstovavo derybose, sureguliavo visus reikiamus dokumentus, suorganizavo skalndų pirkimo – pardavimo sandorį. Dėkoju Aurimui už puikų darbą. Rekomenduoju.

2021-11-24
Laura Niedzviegienė
ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

Norėčiau rekomenduoti brokerį Aurimą Vaičikauską kaip patikimą ir organizuotą specialistą. Jo padedami, butą pardavėme greitai ir sklandžiai. Aurimas operatyviai atsakė į kilusius mūsų kaip pardavėjų klausimus bei koordinavo visą pardavimo procesą. Šis brokeris pasižymi jo darbe itin reikalingais įgūdžiais ir savybėmis: išmano NT rinkos ypatumus, yra orientuotas į rezultatą, iniciatyvus, lengvai bendraujantis.
Rekomenduoju Aurimą, visiems, kurie savo turimą NT nori parduoti sugaišdami kuo mažiau laiko ir už optimalią kainą.

2021-09-27
Diana Zudiauskaitė
ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

NT brokeris Aurimas Vaičikauskas pasižymėjo ir išsiskyrė asmeninėmis savybėmis – maloniu bendravimu, dėmesingumu kliento poreikiams, kompetencija ir patikimumu. Jo patarimai ir sprendimai, kvalifikacija ir patirtis lėmė, kad pardavimo procesas įvyko skilandžiai ir sėkmingai.
Rekomenduoju Aurimą kaip atsakingą žmogų, profesionalą, puikiai išmanantį ir atlikusį savo darbą.

2021-09-03
Rodomas puslapis 1 iš 612345...6
Rašyti atsiliepimą
Įvertinimas
Cancel buttonRight Menu Icon
Cancel button