Brokeriai / Indrė Žaganevičiūtė
Indrė Žaganevičiūtė
NT brokerė
Parašykite man

  Atsiliepimai
  Daina Cap
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Visada buvau skeptiškai nusiteikusi brokerių teikiamomis paslaugomis, tačiau Indrės profesionalus darbas, nuoširdumas, pagalba pakeitė mano klaidingus įsitikinimus. Noriu nuoširdžiai padėkoti Indrei už nuostabiai atliktą savo darbą. Esate profesionalė savo srityje ir verta visų klientų pasitikėjimo. Linkiu, kad Jūsų pozityvumas neišblėstų ir padėtumėte ne vienam klientui pasiekti tikslus. Dar kartą labai ačiū!!!

  2024-06-07
  Elvinas Šakys
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Tikriausiai tiek parduodantys ar perkantys žmonės dažnai susiduria su įvairiausiais brokeriais, tačiau galiu tvirtai užtvirtinti, jog Indrė – turbūt būtų sunkiau rasti nuoširdesnį ir geriau atliekantį savo darbą šioje rinkoje. Asmeniškai pirkome pirmąjį būstą iš Indrės ir visa proceso eiga turbūt negalėjo būti paprastesnė, aiški komunikacija, visakeriopa pagalba bet kuriuo dienos laiku, patarimai ir svarbiausia atviras bendravimas – tai buvo vienas kertinių dalykų lėmusių mūsų sprendimą įsigyti butą. Nuostabus atsidavimas ir darbo kokybė. Rekomenduoju ir LINKIU visiems turėti tokią nuostabią brokerę kaip INDRĖ 🙂

  2024-05-31
  Deimantė Krylienė
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Didžiausios rekomendacijos norintiems be jokių problemų parduoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą! Su Indre turėjome net kelis bendradarbiavimo projektus ir viskuo buvo pasirūpinta nuo iki itin detaliai, tvarkingai, neteko blaškytis bei galvoti ar kažko nežinoti. Didelis ačiū Indrei už profesionalumą! Turime su kuo palyginti nei, tai patirtis bendradarbiaujant su Indre vienareikšmiškai nepalyginama gerąja prasme. Sėkmės darbuose, būtinai kreipsimės ir rekomenduojame kitiems prireikus!

  2024-03-15
  Rašyti atsiliepimą
  Įvertinimas
  Right Menu Icon