Brokeriai / Indrė Žaganevičiūtė
Indrė Žaganevičiūtė
NT brokerė
Parašykite man

  Atsiliepimai
  Dolarosa R.
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Didžiausios rekomendacijos brokerei Indrei Žaganevičiūtei ne tik už profesionalų darbą, bet svarbiausia už nuoširdumą, malonų bendravimą, puikius patarimus ir visokeriopą pagalbą ieškant geriausio sprendimo net po darbo valandų, bei savaitgaliais, nuoširdžiai rūpinantis viso proceso eiga. Dar kartą didelis AČIŪ!

  2023-09-21
  Karolis Rimkus
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Visada skeptiškai žiūrėjau į brokerius,labai daug man jų skambino siūlė savo paslaugas ,bet susitikus niekaip neįtikino dėl ko su jais bendradarbiauti,bet Indre buvo tas atkaklus brokeris kuris įtikino,o dar labiau užtikrino jos atkaklumas .Jos žodžiai duokit 2 sav.ir parduosiu,nereikejo net 2sav. sandoris įvyko.100proc rekomenduoju ,va tokie žmonės turi dirbti brokeriais.Tikrai dar bendradarbiausim,po jos pakeičiau nuomonę apie brokerius . Ačiū,Indre!

  2023-07-05
  Andrius R.
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Labai draugiška, bendraujanti, paslaugi bei empatiška. Greitai bei be jokių problemų parsidavėm savąjį nekilnojamą turtą. Labai didelės rekomendacijos pasinaudoti specialistės Indrės paslaugomis. Nuoširdžiai dėkojame už sklandų bedradarbiavimą!

  2023-06-23
  Rašyti atsiliepimą
  Įvertinimas
  Right Menu Icon