Brokeriai / Saulius Karmazinas
Saulius Karmazinas
NT brokeris
Parašykite man

  Atsiliepimai
  Romidona Šimėnienė
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Be galo dėkingi Sauliui, visiškas savo srities profesionalas, su juo viskas vyksta greitai, aiškiai ir sklandžiai. Labai mandagus ir išsilavinęs, labai šiltas žmogus. Didžiausios rekomendacijos ir linkime didžiulės sėkmės. Ačiū!!

  2023-03-06
  Alma Jasulaitytė
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Dėkojame NT brokeriui Sauliui Karmazinui už tarpininkavimą, organizuojant mano Tėveliui priklausiusios turtinės nuosavybės pardavimą. Sauliaus nuoširdumą ir atsidavimą darbui galima pajausti pirmųjų pokalbių telefonu metu. Punktualus, atsakingas, besilaikantis duoto žodžio – tai Jo savybės, kurios suteikia pasitikėjimo finansinių sandorių metu. Paslaugumas taip pat nustebino gerąja šio žodžio prasme net du kartus, Mano Tėveliui nereikėjo rūpintis atvykimu iš užmiesčio į Kauną dokumentų pasirašymui. Saulius pats pasisiūlė Jį atvežti – vieną kartą net savaitgalio metu.

  Su pagarba rekomenduojame naudotis NT brokerio S. Karmazino teikiamomis paslaugomis kaip garantu į norimą sėkmę.

  2023-02-14
  Regina Juodišiūtė
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Pirmajame pokalbyje telefonu NT tvarkymo specialistas gerb. Saulius Karmazinas ne tik apibendrino ir įžvalgiai įvertino mane dominantį butą, bet ir suteikė pirminių aktualių žinių apie panašaus pobūdžio objektus Kauno mieste.

  Apžiūrėjusi butą ir nusprendusi jį nupirkti, nebuvau palikta be tolesnės paramos: remdamasi mano būto ieškojimo tikslais, skoniu ir galimybėmis, gerb. Saulius parodė man dar kelis objektus ir tą jį, kuris po mėnesio tapo mano nauju butu gimtajame mieste.

  Visi pokalbiai – ir telefonu, ir susitikus – buvo kryptingi, dalykiški, kėlė pasitikėjimą ir teikė žinių.

  Už šioje „Kelionėje būsto link“ sėkmingai pasiektą tikslą, už visuomet ramų, nuoširdžiai geranorišką viso bendravimo charakterį labai dėkoju gerb. Sauliui Karmazinui ir rekomenduoju Jį, kaip savo srities žinovą, kiekvienam doram būsto ieškotojui ar pardavėjui.

  2023-02-14
  Rašyti atsiliepimą
  Įvertinimas
  Right Menu Icon