Brokeriai / Saulius Karmazinas
Saulius Karmazinas
NT brokeris
Parašykite man

  Atsiliepimai
  Irena Kusienė
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Labai noriu pasakyti – per gyvenimą bendravusi su nemažai žmonių, sutikau Saulių Karmaziną – mielai, šiltai bendraujantį, paslaugų, darbštų, pasiekiantį tikslą. Savo darbą atlieka greitai ir kruopščiai.
  Sauliaus įvaizdis – tvarkingas, pasitempęs, tikras nekilnojamo turto konsultantas. Sauliaus prisistatymas kaip nekilnojamo turto konsultantu, kelia nuo pirmų minučių pasitikėjimą…. Taip ir įvyko. DARBĄ ATLIKO – 100 BALŲ. Parduodant butą, aš pakeičiau tris NT pardavimų agentus. O Saulius išpildė mano svajonę ir darbą atliko Super!!! Linkiu jam ir toliau taip geranoriškai, sėkmingai dirbti. Aš tik už Saulių!!

  2023-09-20
  Romidona Šimėnienė
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Be galo dėkingi Sauliui, visiškas savo srities profesionalas, su juo viskas vyksta greitai, aiškiai ir sklandžiai. Labai mandagus ir išsilavinęs, labai šiltas žmogus. Didžiausios rekomendacijos ir linkime didžiulės sėkmės. Ačiū!!

  2023-03-06
  Alma Jasulaitytė
  ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

  Dėkojame NT brokeriui Sauliui Karmazinui už tarpininkavimą, organizuojant mano Tėveliui priklausiusios turtinės nuosavybės pardavimą. Sauliaus nuoširdumą ir atsidavimą darbui galima pajausti pirmųjų pokalbių telefonu metu. Punktualus, atsakingas, besilaikantis duoto žodžio – tai Jo savybės, kurios suteikia pasitikėjimo finansinių sandorių metu. Paslaugumas taip pat nustebino gerąja šio žodžio prasme net du kartus, Mano Tėveliui nereikėjo rūpintis atvykimu iš užmiesčio į Kauną dokumentų pasirašymui. Saulius pats pasisiūlė Jį atvežti – vieną kartą net savaitgalio metu.

  Su pagarba rekomenduojame naudotis NT brokerio S. Karmazino teikiamomis paslaugomis kaip garantu į norimą sėkmę.

  2023-02-14
  Rašyti atsiliepimą
  Įvertinimas
  Right Menu Icon