Mūsų klientų atsiliepimai
Žibutė

Parduodant butą teko naudotis nekilnojamojo turto agento Aurimo Vaičikausko paslaugomis. Patiko jo konkretus pardavimo proceso išdėstymas, siekis tą procesą paspartinti, tikslumas. Tai savo darbą išmanantis ir atsakingai atliekantis asmuo. Likau patenkinta galutiniu rezultatu. Rekomenduoju be abejonių pasinaudoti jo paslaugomis.

Violeta

Esame patenkinti Lidijos Bakutytės darbu surandant buto nuomininką. Dalykiškumas, žinių bagažas, geras anglų kalbos žinojimas labai pasitarnavo operatyviai sprendžiant klausimus. Galime šią darbuotoją rekomenduoti drąsiai kitiems klientams.

Vincent

I have rented a flat through "Adomax" and Lidija was the agent that attended to me. She can speek good english and be able to explain clearly all situations regarding the flat I want to rent. It was good working with clever agent like her. I was able to rent the flat I need due to her efficiency.

Milda ir Antanas Biologai

Aukšta darbo kultūra, mėgstamo darbo įgūdžiai, sąžiningumas, dalykiškumas, operatyvumas, pagarba klientui ir sėkmingas netikėtų probleminių situacijų sprendimas ir suvaldymas - tai Tomo Safonovo profesionalumo ir kompetencijos vizitinė kortelė. Šiomis savybėmis mes įsitikinę praktiškai, atsakingai rekomenduojame Tomą S. tiek NT pirkėjams, tiek pardavėjams ar nuomotojams. Tomas S. būdamas ypatingai aukšto lygio šios srities specialistas, ne tik pateisina NT pirkėjo ir pardavėjo ilgalaikės perspektyvos lūkesčius, bet ir ženkliai juos pranoksta.

Milena Architekto asistentė

Rekomenduoju agentę Ritą Pečiulaitienę. Labai malonus bendravimas ir atsakyti visis reikiami klausimai. Nekilnojamasis turtas parduotas greitai ir sėkmingai. Labai labai gerai atliktas darbas!

Jolanta

Dėkoju Ritai Pečiulaitienei padėjus įsigyti gyvenamą vietą labai tiksliai. Aiškiai suteikta informacija. Rita tiesiog puikiai atlieka savo darbą!

Inga

Rita Pečiulaitienė profesionaliai ir tiksliai atliekanti savo darbą brokerė. Atsako į visus iškilusius klausimus, diplomatiškai išsprendžia bet kokius ginčus ar nesusipratimus.

Laisvė

Rita Pečiulaitienė profesionali, sąžininga Nt brokerė. Vienas malonumas buvo dirbti su ja. Rekomenduoju visiems

Giedrė

Norėdama išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą kreipiausi į "Adomax" agentę Lidiją Bakutytę. Ji greitai surado nuomininkus, už gerą, mano siūlytą kainą. Nuolat palaikė atgalinį ryšį, pranešdama mano turto paklausą. Rekomenduoju. Lidija-puiki savo srities specialistė.

Irena

Vieniems reikia tik greito galutinio rezultato, o kitiems svarbus ir pats procesas. Mes buvome iš tų antrųjų. Ir geriausia kas galėjo įvykti pardavinėjant nekilnojamąjį turtą, tai pažintis su gerb. Tomu Safonovu. Pasiūlymas padėti parduoti turimą butą buvo pateiktas labai laiku, o tolimesnis bendravimas įtikino, kad gerb. Tomu galime visiškai pasitikėti. Mums svarbu buvo tai, kad nereikėjo betarpiškai bendrauti su galimais pirkėjais, visas rūpestis teko Tomui. Labai malonu sutikti tokį punktualų, geranorišką ir atsidavusį savo darbui žmogų. Taigi: šviesos, tiesos, savimi pasitikėjimo ir to vienintelio linkėjimo - kad greitai viskas bus geriau. Ačiū, sėkmės!

Sigita Vertėja

Brokerė Lidija Bakutytė pranoko mano lūkesčius - sugebėjo išnuomoti netipišką butą atsižvelgdama į netipiškus reikalavimus. Man ypač imponuoja šios brokerės paslaugumas, korektiškumas, sąžiningumas ir gebėjimas valdyti situaciją. Mielai naudosiuosi Lidijos paslaugomis ir ateityje. Rekomenduoju vertinantiems malonų bendravimą ir neformalų požiūrį į savo darbą.

Danutė Inžinerė

Iš pradžių savo butą bandėme parduoti patys. Visą savaitę nesulaukėme nei vieno skambučio. Kai susitikome su Aurimu, reikalai pajudėjo. Jis išsamiai papasakojo apie situaciją NT rinkoje, apie savo darbo metodus. Nedvejodami pasirašėme sutartį. Aurimo dėka butas buvo greitai parduotas. Tai profesionalus, atsakingas ir atkaklus brokeris. Konkretus, patikimas, informatyvus ir iniciatyvus. Buvo malonu bendrauti. Nejautėme jokios įtampos. Tiek mus, tiek mūsų buto pirkėjus atstovavo viso pirkimo-pardavimo proceso eigoje. Labai dėkojame Aurimui už puikiai atliktą darbą. Rekomenduojame kreiptis į NT brokerį Aurimą Vaičikauską.

Rodomas puslapis 1 iš 612345...Paskutinis »
Nerandate būsto? X
Parašykite mums kokio būsto ieškote ir mes su jumis susisieksime!