Adomax / Kaip paruošti būstą sėkmingam pardavimui?

Straipsniai / Kaip paruošti būstą sėkmingam pardavimui?
kaip paruošti būtą pardavimui?

Kaip paruošti būstą sėkmingam pardavimui?

Nusprendus parduoti savo būstą svarbu tinkamai jį paruošti. Taip sulauksite daugiau susidomėjimo, greitesnio pardavimo ir geresnės pardavimo kainos.

Labai didelę įtaką pirkėjams daro būsto išvaizda, tvarka, švara, kitaip sakant – vizualinė patirtis.  Pirmiausiai reiktų pradėti nuo nereikalingų daiktų atsikratymo. Tai padės padidinti būsto erdvę ir sudarys tvarkos įspūdį. Perkrautos lentynos ir gausybė daiktų butą daro senamadišku. Jei balkoną naudojate kaip sandėliuką ir kaupiate ne visada reikalingus daiktus, puiki proga jų atsikratyti. Taip pat pažiūrėkite ar kambariuose nėra jau nebeveikiančių buities prietaisų, įvairių žurnalų, laikraščių, kitų nebereikalingų asmeninių daiktų. Geriausiai įvairius smulkius daiktus sudėti į dėžes ir tvarkingai palikti rūsyje, tamsiame kambariuke ar kitoje uždaroje vietoje.

Kitas svarbus žingsnis yra sutvarkyti nežymius būsto trūkumus. Tai gali būti atšokę dažai ar tapetai, netvarkingos grindjuostės, kabantys laidai lubose, pelėsis, blogas kvapas ir pan. Visus šiuos netobulumus pirkėjai dažnai pamato ir  tai jiems gali sukelti nemalonų įspūdį.

Taip pat jeigu turite naminių gyvūnų, būtų gerai juos išvesti į lauką, o jei tokios galimybės neturite, tada gerai išvėdinkite namus. Jeigu atėjęs pirkėjas yra alergiškas gyvūnams, tai gali sukelti alergija bei nemalonias emocijas.

Svarbiausia, stenkitės į parduodamą būstą pažvelgti iš pirkėjo perspektyvos, į ką jūs labiausiai atkreiptumėte dėmesį, jei būtumėte tas, kuris ieško būsto.  Tokiu būdu pastebėsite, ką būtų galima patobulinti ir pakeisti.

Right Menu Icon